Laba Daba 2013 programma
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.06.2014

Izdrukai

Piektdiena, 2.augusts
Laiks Lāča skatuve Suņa skatuve (šķūnis) Eža skatuve Kraukļa ligzda (electro, DJ) Ej apskrieties prieka māja Zaļās pūces miga (r.a. “VIDEORITMI”) Naktsputni Dejo
17:00   Radio NABA DJ apvienība "Ej apskrieties"
18:00 STŪRĪ ZĒVELE dj Kraa
18:30 RIGA METRO
19:00 MĀSAS DIMANTAS Vibe 55      
19:30 CARNIVAL YOUTH
20:00 KOMJAUNATNE Radio NABA DJ apvienība "Mūzu muzejs" Coivara (Brazil) dj Ruta
20:30 ELIZABETE BALČUS Stereoglyph      
21:00 INOKENTIJS MĀRPLS
21:30 CANDY EMPIRE (Igaunija)
22:00 SKUMJU AKMEŅI BONAFIDE (Izraēla)     dj Walters K
22:30 TRIBES OF THE CITY
23:00 THE TOASTERS (ASV)
23:30 TENFOLD RABBIT (Igaunija) Viesach      
0:00 RŪSA SKD un Stropu Jurka (Radio NABA) “Melns un Balts” Ģirts Šolis (VideoRitmi)  
0:30 7 PIEAUGUŠI VĪRIEŠI UN OLGA RAJECKA
1:00

RĪTA STIENIS

Breakfake   Zēna (VideoRitmi) koncerts: T r i a r h s
1:30 OYAARSS UN NEĻAUDIS
2:00 PND BIOME (Lielbritānija)   "Pārsteigums" dj Nefolks
2:30 APOFEOZ ORKESTRA
3:00       dj Sinisters
4:00 AON   Brīvais lidojums  
Sestdiena, 3.augusts
Laiks Lāča skatuve Suņa skatuve (šķūnis) Eža skatuve Kraukļa ligzda (electro, DJ) Ej apskrieties prieka māja Zaļās pūces miga (r.a. “VIDEORITMI”) Naktsputni Dejo
11:00 Koncerts ģimenēm "Ar mīļumu" Deju stundas un paraugdemonstrējumi (līdz 13.00)
12:00

Nila Īles perkusiju meistarklase

  Priekšlasījums "Kādas komunistes atmiņas"(piedāvā Radio NABA raidījums "Vēstures ķīlis")  
12:30
Izrāde bērniem
"Kā Saule gadījās"
KORIS AURA
13:00   APOFEOZ ORKESTRA dj Kraa &Ruta
14:00 VĒJAM KABATĀ ALL DAY LONG Diskusija "Cilvēka vēlme tiekties pēc ideālās pasaules kārtības"
(piedāvā Radio NABA raidījums "Alus pučs")
14:30
15:00 VĒTRAS SAITES DJ Jungle ZIG ZAG   dj Kazulis
15:30 RŪŽUPIS VEIRI Filma "Eksperiments", tikšanās ar tās veidotājiem un dalībniekiem
16:00 APZIŅAS PARAZĪTI ZAĶIS
16:30 VILKI COZY FAKIRS (Somija)      
17:00 MARTAS ASINIS ČIPSIS UN DULLAIS Dzejas slams
17:30 REBEL RIOT
18:00 TRAKULA PND dj Sinisters
18:30 MIKUS FRIŠFELDS UN DEJOJOŠIE MĀKOŅI
19:00 SATELLITES LV Radio NABA DJ apvienība "Ej apskrieties" un DJ duets "Skazka"
19:30 NILS ĪLE UN AFRO AMBIENT Mr. Zivs      
20:00 AUDIENCE KILLERS Jacques of S’T’A (Pierasti Ieraksti, Radio NABA) dj Nefolks
20:30 BALOŽU PILNI PAGALMI
21:00 ABDOULAYE CAMARA & FRIENDS (Zviedrija / Gvineja) Trashy Kid      
21:30 ZIG ZAG
22:00 PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI Dabasskats (Radio NABA) dj Walters
22:30 BAND MANGO DJ Sobol      
23:00 JUMPRAVA
23:30 PARARA
0:00 MANTA BARTO (Krievija)   Kazulis (Radio NABA)  
0:30 DEINE LAKAIEN acoustic (Vācija)
1:00 ALL DAY LONG
1:30 BIRUTA OZOLIŅA &
DJ MONSTA
SairaM   “Atpakaļ nākotnē” Vuguls (VideoRitmi) koncerts: Jeuzalemes Dedzinātāji
2:00 LAIKA SUNS
2:30 SOUNDARCADE DJ kopdarbs līdz rītam
3:00     “Ceļš uz nekurieni” Ģirts Šolis (VideoRitmi)  
3:30 FUNKY BREAKOUT      
4:30     Brīvais lidojums