Programma: mūzika
Pēdējās izmaiņas veiktas:
04.08.2017
Piektdiena, 4.augusts
Laiks Lāča skatuve (galvenā) Suņa skatuve (šķūnis) Eža skatuve (folk, reggae, world) Kraukļa ligzda (electro, DJ) Pūces Miga (chill-out) Pīļu dīķis: pop-up skatuve
17:00         DABAS SKATS  
18:00            
18:30 SUDDEN LIGHTS           
19:00     SUITU SIEVAS      
19:30   EZERI     Uldis Rudaks  
20:00 DZELZS VILKS          
20:30     ZARI      
21:00   ELIZABETE BALČUS   Stereoglyph    
21:30 PĒRKONS       Džims  
22:00     RĀVA      
22:30   PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI   mixmaster AG    
23:00 OTAVA YO (RU)          
23:30     PACIFIC K   VIDEORITMI  
0:00   INOKENTIJS MĀRPLS   MMMM    
0:30 DENNIS ALCAPONE (JAM)         FIŅĶIS
1:00     KENTA HAYASHI (JP)    
1:30   REBEL RIOT   KORE DADA (ISR)    
2:00           Studio FOTIA  uguns šovs
2:30 RIGA REGGAE   BEZGALĪBIEŠI      
3:00   RYGA & KASPAR BINDEMAN   MagicZ    
4:00       DJ 130db    

.

Sestdiena, 5.augusts
Laiks Lāča skatuve (galvenā) Suņa skatuve (šķūnis) Eža skatuve (folk, reggae, world)

Kraukļa ligzda (electro, DJ) /
Ej Apskrieties

Pūces Miga (chill-out) Radio NABA
10:00   18PLUS        
10:30            
11:00   NERTEN     DABAS SKATS Mono izrāde "Sidraba ābele" (Guntis Veilands, Lelde Riteniece, Toms Liepājnieks)
11:30            
12:00     Izrāde "Mazlietiņu kabinets"   KENTA HAYASHI (JP)
12:30     Koris MŪZA      
13:00   PIRMAIS KURSS   DJ Tanheizers Roberts Gobziņš
13:30        GATERIS    
14:00     Koklētāju ansamblis BALTI    
14:30   THE CREEK    U-13    
15:00 AUĻI     NAKTSPUTNI  
15:30     LĪGAS  ZAĶIS    
16:00   VIENTUĻŠ, BET NEGLĪTS Izrāde "Mazlietiņu kabinets"    
16:30 ARTURS SKUTELIS UN TVĒRUMI     TRAUMA MORALIS    
17:00     DABA SAN Marta Martinsone  
17:30   HIPSTOKRĀTIJA   JOHNNY & THE BURNOUTS    
18:00 DAS SONNTAGS LEGION        
18:30     PASTAKASTE NAILBITE (EST)    
18.45

Izrāde "Papīra cilvēks"

Izrāde "Labākie draugi"

19:00   STandART   RIGA REGGAE DJ set  
19:30 BALOŽU PILNI PAGALMI     SATURN'S HUSK    
20:00     IMANTS DAKSIS    
20:30   SIBYL VANE (EST)   NEKAD    
20.45 Izrāde "Pamatinstinkts"
21:00 RĪGAS MODES     VHS  
21:30     FUTURE FOLK ORCHESTRA      
22:00   SOLO ANSAMBLIS (LT)   ČIPSIS UN DULLAIS    
22:30 SOVIET SOVIET (IT)          
22.45 Izrāde "Aitiņa"
23:00     ORANŽĀS BRĪVDIENAS Contour VIDEORITMI  
23:30   VENNASKOND (EST)        
0:00 SATELLITES LV          
0:30     THE GRAND BAY Arno    
1:00   SOUNDARCADE        
1:30 NILS ĪLE UN KANISAIFA          
2:00     TAU (GER) Socle (LT)    
2:30   ALL DAY LONG        
3:00       Squadex (LT)    
4:00       Hi-Tech (LT)    
5:00       Kototama (FIN)