top of page
Search

Festivāla radio - Radio NABA raidīs tiešraidē no festivāla “LABA DABA”

Jau vairāk nekā desmit gadus neatņemama Starptautiskā mūzikas un mākslas festivāla “LABA DABA” tradīcija ir LR6 - LU Radio NABA studija - skatuve, kas visa festivāla laikā raida īpašu festivāla programmu. Arī šogad no 4. līdz 6. augustam radio programmā būs dzirdama teju 36 stundu programma, kas raidīs festivāla notikumus, koncertus, sarunas, intervijas un labdabīgās festivāla sajūtas.

Festivāla “LABA DABA” ētera programmas mērķis ir radīt unikālu, festivāla programmai līdzās stāvošu un programmu papildinošu radio tiešraidi, kuru var baudīt gan klātienē, gan savās skaņu atskaņojošajās iekārtas – radio viļņos FM 95,8, naba.lv, mobilajās lietotnēs un arhīva ierakstos. Radio NABA no festivāla teritorijas (Cēsu nov, LU kompleks “Ratnieki”) raidīs no piektdienas pēcpusdienas plkst. 17.00 līdz svētdienas pirmajām stundām, pieslēdzoties koncertiem, veidojot uz vietas koncertus un skaņu eksperimentālās darbnīcas, iesaistot festivāla viesus un dalībniekus interaktīvās spēlēs un konkursos. Festivāla brīvdabas radio studijā norisināsies arī sarunas ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem, aktivitāšu veidotājiem un festivāla organizatoriem. Savukārt, blakus studijai darbosies ierakstu iegādes punkts, kur būs pieejami mūzikas grupu albumi un autogrāfu sesijās sastapt pašus mūziķus.

Programmu veidos vairāk nekā 20 Radio NABA ētera instruktori - tiks pārstāvēti raidījumi “Mūzikas sirds”, “Vārnu Laiks”, “KŪL: Kultūras ūnijas laiks”, “Subjektīvie mērījumi”, “Vol”, “Digitālās brokastis”, “Kinetic”, “Ej Apskrieties”, “TOP 25”. kā arī būs iespējams dzirdēt visu trīs Nabarītu radošos kolektīvus.


Klātienē uz Radio NABA skatuves varēs baudīt tādu muzikālo apvienību uzstāšanos kā TKP, NSR, VULTURA, PODRUGA, NOVA KOMA, BAIBA un ŠŅK, plānotas arī tiešās pieslēgšanās “Lāča” un “Eža” skatuves koncertiem.

Tiešraides programmas aktualitātēm varēs sekot līdzi Radio NABA sociālajos tīklos Facebook un Instagram, bet klausītāji, kas vēlēsies paziņot par īpaši spilgtiem un tiešraides vērtiem notikumiem, aicināti to darīt, pievienojot saviem ierakstiem #labadabalive #labadaba #festivalaradio.


“Dzīvajā ēterā” Radio NABA raidīs 17.00 – 3.00, sestdien 9.00 – 2.00, savukārt pārējā laikā atskaņos koncertieraktus no festivāla programmas. Festivāla tiešraidi varēs dzirdēt arī pasākuma norises vietā - festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Visa informācija par festivāla LABA DABA programmu pieejama - www.labadaba.lv.


Latvijas radio 6 - LU Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides, studentijas un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas Latvijas Radio FM viļņos skan kopš 2002. gada 1. decembra. NABA ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Programmā klausītājiem pieejami vairāk nekā 50 regulāri raidījumi.

תגובות


bottom of page