top of page
Search

Foto-akcijā “Meklējam krūtis!” iespējams noteikt savu favorītu

Updated: Jun 28, 2018

Sācies foto-akcijas “Meklējam krūtis!” otrais posms, kurā ikviens festivāla “Laba Daba” viesis, krūšu estēts un interesents var noteikt savu favorītu no konkursam iesūtītajiem darbiem līdz 6. jūlijam.

Tuvojoties jau 10. starptautiskajam mūzikas un mākslas festivālam “LABA DABA”, festivāla organizatori izsludināja akciju - fotokonkursu “Meklējam krūtis!”, kurā tika aicināts piedalīties ikviens festivāla laikā tapušo krūšu atlējumu ģipsī īpašnieks, lai dalītos vizuālos stāstos par ģipša krūšutēlu gaitām pēc festivāla. Konkursam pieteikti vairāki desmiti foto stāstu, no kuriem šobrīd atlasīti aizraujošākie un konkursam atbilstošākie. Festivāla organizatori izsaka lielu paldies visiem, kas pieteicās šajā akcijā.

Savukārt no 10. jūlija tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” būs skatāma izstāde, kurā vienkopus varēs redzēt labākās foto-akcijas “Meklējam krūtis!” fotogrāfijas, krūtis un to stāstos ietērptie piedzīvojumi pēc festivāla “LABA DABA”. Šobrīd ikviens var piedalīties akcijā un noteikt savu favorītu, piedaloties interneta balojumā festivāla facebook.com lapā - https://ej.uz/labadabakrutis2018. Ar iesūtītajiem darbiem var iepazīties arī "Laba daba" konkursa lapā.

Starptautiskais mūzikas festivāls „Laba Daba”, kā ierasts, norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki” Līgatnes pagastā no 3. līdz 5. augustam. Biļetes uz festivālu pieejamas kafejnīcā “Gauja”, bārā “Aptieka”, klubos “Nemiers”, “Autentika”, tautas mūzikas veikalā “Upe”, kā arī visās „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv.

www.labadaba.lv

Comments


bottom of page