top of page
Search

Gaidāmas svaigas vēsmas festivālā LABA DABA 2019

Starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls LABA DABA 2019. gadā sola bagātinātu kultūras un atpūtas programmu, ko apstiprina nosaukumā iekļautais “mūzikas un mākslas festivāls” un aicina ieplānot laiku no 2. līdz 4. augustam. Vieta – brīnišķīga un nemainīga - Līgatnes pagasta, Latvijas Universitātes atpūtas komplekss ’’Ratnieki’’.

Festivāla organizatori - pasākumu aģentūra "Pareizā ķīmija" un "Radio NABA" norāda, ka 2019. gadā paplašinās iesākto darbības virzienu un daudzveidīgo muzikālo programmu bagātinās ar kultūras un mākslas norišu programmu – eksperimentālām teātra un laikmetīgās dejas izrādēm, starptautisku mākslinieku performancēm, cirka māksliniekiem, vides objektu un gaismas instalācijām un, protams, īpašu programmu pašiem mazākajiem festivāla apmeklētājiem. Tomēr festivālam mainoties un attīstoties, tiks saglabāta pamata ideja – iestāties par labdabīgu attieksmi pret visu dzīvo mums apkārt.

Pirmssvētku laikā sākas pirmo festivāla LABA DABA biļešu tirdzniecība visās Biļešu servisa kasēs. Laba dāvana Ziemassvētkos ir biļete atpūtas brīdim un piedzīvojumam vasarā! Biļetes uz visām festivāla dienām līdz 1. februārim pieejamas par apaļiem 30.00 EUR.  

Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot). Šobrīd tirdzniecībā ir pilna festivāla biļetes. Grupu biļetes būs tirdzniecībā martā, savukārt vienas dienas biļetes būs pieejamas vasaras sākumā, kad būs zināma festivāla programma pa dienām.

Pirmās grupas tiks izziņotas 2019. gada sākumā. Tāpat kā citus gadus, tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, etno folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm.

Biļetes var iegādāties internetā https://www.labadaba.lv/biletes un “Biļešu serviss” kasēs. Festivāla aktivitātēm var sekot līdzi www.labadaba.lv un sociālajos medijos.
Kommentare


bottom of page