top of page
Search

"HADRONS 2023" - jauno mūzikas grupu un izpildītāju konkurss izsludina pieteikšanos

Vai Tev ir talants mūzikā un vēlies to attīstīt, kā arī parādīt to plašākai publikai, uzstājoties mūzikas un mākslas festivālā Laba Daba? Ja jā, tad šis ir priekš Tevis!

Jau 18. gadu RadioNABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi aicina jaunos mūziķus parādīt un attīstīt savu talantu, piedaloties lieliskā jauno mūziķu konkursā “HADRONS”!

Konkursam var pieteikties mūziķu grupas, individuālie izpildītāji vai projekti. Galvenais, lai jūsu sastāvā ir vismaz viens studējošo pārstāvis un neesat izdevuši pilna garuma, oficiālus albumus. Balvu fonds ir plašs un iespaidīgs! Tiks dota iespēja uzstāties ne tikai pie mums, bet arī citos atpazīstamos festivālos, kā arī sagaida citas vērtīgas balvas.


Lai pieteiktos konkursam, līdz 25. aprīlim iepazīsties ar konkursa nolikumu un aizpildi pieteikuma anketu.


Pie mums festivālā uz skatuves ir kāpuši dažādi HADRONS uzvarētāji. Patiess prieks pie mums bija redzēt un dzirdēt - Nikotīņi, Keitija Bārbale, Effekts, Nostra, The Creek, MMMM, CHOMSKY CHESS CLUB, NĒ, DJ Krankenwagen, Nepilngadīgā Anna, Starmetis , SonntagsLegion, "The Movies" (vēlāk Tribes of the City ), Ēnu kaleidoskops. Piesakies jau tagad!

Plašāku informāciju par konkursu meklē hadrons.lv.

Comentarios


bottom of page