top of page
Search

LABA DABA informē par jaunumiem

Informējam, ka šobrīd festivālu nav plānots atcelt vai pārcelt. Vienlaikus strādājam pie festivāla programmas dažādiem variantiem, paredzot programmu ar pašmāju grupām – gadījumā, ja ceļošanas ierobežojumi būs spēkā arī augustā vai domājot par variantu mazāka formāta festivālam. Izziņoto mākslinieku dalība festivālā plānota arī pie festivāla minimālās programmas (izņemot ārvalstu māksliniekus slēgtu robežu gadījumā).

Iepriekš izziņotajiem - leģendārajam vācu elektroniskās mūzikas pionierim, Westbam, un viņa ilggadējam draugam un sadarbības partnerim Eastbam jeb Robertam Gobziņam - pievienojas Oranžās Brīvdienas, Jumprava, Inokentijs Mārpls, Jauno Jāņu Orķestris, Pacific K un Satellites LV. Minētās grupas ir tikai neliela daļa no kopējās festivāla mūzikas programmas, kuru plānots izziņot pakāpeniski.


Jauno Jāņu Orķestris

Ņemot vērā ārkārtas situāciju Latvijā un pasaulē, vienlaikus strādājam pie vairākiem programmu variantiem, lai jebkurā no situācijām festivāls saglabātu patīkamo atmosfēru un plašo programmas piedāvājumu. Līdzīgi kā citus gadus, šogad būs padomāts par dažādu vecumu apmeklētāju interešu loku. Ābeļdārza telšu pilsētiņā būs iekārtota atsevišķa ģimeņu zona, kā arī festivālā darbosies kā bērnu dārzs, Babyroom mazuļu terase un tiks piedāvāta festivāla programma ar filmām, izrādēm un koncertiem arī mazākajiem festivāla apmeklētājiem. Paralēli darbosies arī kino māja, kuras programmas ietvaros, par godu Westbam un Eastbam koncertprogrammai tiks izrādīta, plašu rezonansi guvusī, dokumentālā filma ‘’Deju laikmets’’. Festivāla biļešu maksā iekļautas lielākā daļa radošo un izzinošo darbnīcu un sporta turnīri. Pret ziedojumiem būs pieejama pirts, dzīvo sapņu dārzs ar dažādiem mājdzīvniekiem, zirgu izjādes, tetovējumu darbnīcas un dažādas brīvdabas spa procedūras kā arī citas norises. Ņemot vērā aizvadītā gada apmeklētāju atsauksmes, arī šogad šķūnī jeb uz Suņa skatuves neskanēs mūzika grupu izpildījumā, bet skatuves programmu aizpildīs diskusijas, performances, dažādi teatrāli un deju uzvedumi.

Salīdzinot ar citiem, lielākiem festivāliem, Laba Daba šobrīd ir nedaudz labākā situācijā, jo Labā Dabā uzsvars nav bijis tikai uz mūziku. Īpaša ir kopējo, no citiem masu notikumiem atšķirīgā, festivāla atmosfēra. Līdz ar to, festivāla kvalitāte necietīs neatkarīgi no tā, kā attīsties starptautiskā situācija ar ceļošanas ierobežojumiem.

Šobrīd, kad strādājam ārkārtas apstākļos, ievērojamu atspaidu var sniegt iepriekš pārdošanā pirktās biļetes. Tādēļ aicinām Tevi festivāla biļetes iegādāties savlaikus. Tas mums palīdzēs precīzāk plānot un novirzīt nadas plūsmu tā, lai ieguvējs esi Tu, kā festivāla apmeklētājs. Turklāt, gatavojoties sliktākajam no scenārjiem, iegādātās biļetes būs derīgas arī tad, ja festivāls būs jāpārceļ. Savukārt, ja pārceltajos datumos festivālu nebūs iespējams apmeklēt, naudu biļetes vērtībā atgriezīsim.

Comments


bottom of page