top of page
Search

Pēc divu gadu pārtraukuma atgriežamies, izziņojot daļu 2022.gada programmas

Tiksimies klātienē augusta pirmajā nedēļas nogalē, no 5. līdz 7. augustam, Līgatnes pagastā, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”.


Atgriežamies ar daudzveidīgu programmu un turpināsim priecēt dažādu paaudžu apmeklētājus. Uz piecām skatuvēm uzstāsies vairāk, kā piecdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju, kā arī būs skatāmas vismaz desmit teātra izrādes, performances un dzejas lasījumi, plaša kino programma, radošās darbnīcas, sporta spēles, šaušana ar loku, amatniecības tirgus, tiešā kontakta zoodārzs, bērnudārzs, mazuļu terase un citas norises. Muzikālos priekšnesumus vieno tas, ka tie būs unikāli, veidoti tieši šī gada Laba Daba 2022.

Auļi
Auļi

Lūk, pirmie mākslinieki, ko izziņojam: bungu un dūdu grupa “Auļi”; Jura Kaukuļa modernā folk apvienība “Jauno Jāņu orķestris”; leģendārās rokgrupas “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Inokentijs Mārpls”, “Zig Zag” un “Baložu pilni pagalmi”; Kārlis Kazāks ar koncertu “Apspēlēts”; eksperimentāli elektroniskas mūzikas autore Evija Vēbere; turbofolk apvienība “Oranžās brīvdienas”; skaļā, atmosfēriskā postmetāla apvienība “Tesa”; jauno mūziķu konkursa “Hadrons” uzvarētāji, grupa “Effekts” un dziesminiece Keitija Bārbale; kā arī duets Čipsis un Dullais.

Tesa
Tesa

Gaidāmi vairāki ārvalstu viesi, kurus izziņosim tuvāko nedēļu laikā. To skaitā būs mākslinieku no Tanzānijas, Izraēlas un Ukrainas koncerti. Zināms, ka viens no galvenajiem viesiem būs no Vācijas, un ir sgatavojis festivālam kādu īpašu pārsteigumu.

Lielajā šķūnī, kur ir “Suņa skatuve”, būs vērojama plaša teātra, dejas izrāžu un performanču programma, kas naktīs pārtaps par elektroniskās deju mūzikas skatuvi - dīdžeju parādi. Savukārt filmu programmas skatuves telpā “Kino zālīte” sadarbībā ar Rīgas starptautisko īsfilmu festivālu “2Annas” būs skatāms atlasīts tematisko īsfilmu maratons. Neiztrūkstoši festivāla centrālajā laukumā atradīsies Radio NABA skatuve un tiešraides studija ar mūziku, sarunām un intervijām 36 stundu garumā. Gaidāma arī par tradīciju kļuvusī Radio Naba raidījuma “Ej Apskrieties” kūrētā pankroka skatuve un nenogurdināmā chill-out skatuve “Pūces miga”.

Programmu un paralēlo norišu klāstu regulāri papildināsim, par to informējot www.labadaba.lv un mūsu sociālo tīklu platformās.

Biļetes atradīsi www.labadaba.lv/biletes un Biļešu servisa kasēs. Bērniem līdz 13 gadu vecumam (vecāku pavadībā) ieeja ir bez maksas. 2020. un 2021. gadā iegādātās biļetes ir derīgas šī gada festivāla apmeklējumam, un to maiņa nav nepieciešama.

Par esošo cenu biļetes iegādājamas līdz 3.maijam (neieskaitot). Ar 3.maiju cena mainīsies, un tirdzniedzībā būs pieejamas arī vienas dienas un grupas biļetes.Comments


bottom of page