top of page
Search

Radio NABA tiešraides skatuves programma festivālā “LABA DABA”

Šogad jau sesto gadu Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes (LU) Radio NABA ēterā būs dzirdama īpaša radio tiešraide no Starptautiskā mūzikas festivāla “LABA DABA”, kas radio viļņos teju 35 stundas raidīs festivāla notikumus, koncertus, sarunas un labdabīgās festivāla sajūtas.

Piecu gadu laikā no atsevišķām intervijām un Radio NABA raidījumu festivāla apskatiem tiešraides programma ir kļuvusi par audiālu festivālu ētera viļņos. Radio NABA no festivāla teritorijas raidīs no piektdienas, 3. augusta, pēcpusdienas, plkst. 16.00, līdz svētdienai, 5. augustam, pieslēdzoties Lāča, Eža un Suņa skatuvēm, veidojot uz vietas brīvdabas studijā mazkoncertus un skaņu eksperimentālās darbnīcas, iesaistot festivāla viesus un dalībniekus interaktīvās spēlēs un konkursos ar balvām.

Kā īpašs radio tiešraides papildinājums būs četri audiāli eksperimentāli priekšnesumi. Piektdienas vakarā plkst. 21.00 ar misticisku elektroniskās mūzikas priekšnesumu būs redzama apvienība “Dr. Klisicka Laboratorija”, savukārt sestdienas rīta pusē skaņu eksperimentos un dziesmu tekstu darbnīcā aicinās iesaistīties “bernurits” plkst. 10.00, elektroakustisku hip-hop priekšnesumu sniegs Jacques of S’T’A plkst. 12.00, savukārt balss, dabas, augu un skaņas mijiedarbību varēs vērot Sabīnes Moores projekta “Waterflover” izpildījumā plkst. 13.00.

Abas dienas festivāla brīvdabas radio studijā norisināsies arī sarunas ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem, aktivitāšu veidotājiem un festivāla organizatoriem. Savukārt blakus studijai darbosies ierakstu iegādes punkts, kur varēs iegādāties mūzikas grupu albumus, un autogrāfu sesijās sastapt pašus mūziķus.

Ētera instruktoru lomās: Anete Enikova (“KŪL”), Linda Krūmiņa (“Melnā kaste”), Artis Ozoliņš (“Nabarīts” / ”Digitālās brokastis”), Eduards Ozoliņš (“Nabavarakars”) un Klāvs Lauls (“Ožamais spirts”), savukārt īpašus festivāla raidījumu speciālizlaidumus veidos vēstures izziņas raidījums “Vēstures ķīlis”, vēsturiskās fantāzijas raidījums “Fono-grāfs”, rīta izklaides raidījums “Nabarīts”, brazīļu mūzikas raidījums “Conexao FM Brasil” un pankmūzikas raidījums “Ej Apskrieties!”. Festivāla sarunās varēs sastapt arī citas Radio NABA ētera balsis, festivāla organizatorus un apmeklētājus.

Tiešraides programmas aktualitātēm varēs sekot līdzi sociālajos medijos ar norādi #labadabalive, bet klausītāji, kas vēlēsies paziņot par īpaši spilgtiem un tiešraides vērtiem notikumiem, aicināti to darīt, pievienojot saviem ierakstiem #labadabalive.

Festivāla tiešraidi varēs dzirdēt pasākuma norises vietā, internetā – "naba.lv" un Latvijas Radio 6 - FM 95.8 Rīgā, kā arī festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Comments


bottom of page