top of page

LABO LIETU TIRDZIŅŠ

_MG_0226.jpg

PINE BEAR

Tirgotāju pļavā

Dabīgās ādas izstrādājumi, mūsu ražoti - Latvijā, Rīgā. Esam divi jaunieši no Rīgas ar interesi radīt mūsdienīgus, minimālistiskus dabīgās ādas produktus. Mūsu piedāvājuma ir - dažādu veidu naudas, bankas karšu, briļļu, pases, monētu, planšetes, klačas u.c maki. Vaskotas kokvilnas tašas. Dažādi atslēgu piekariņi, aproces, auskari, bikšu jostas.

WhatsApp Image 2018-05-10 at 12.31.00.jp

ELANHENNA

Tirgotāju pļavā

Radam skaistas lietas uz klientu ķermeņiem. Izdaiļosim ar skaistu hennas zīmējumu jebkuru festivāla apmeklētāju! Mūsu galvenais uzdevums sniegt patīkamas emocijas un skaistu hennas rotu! Šogad nedomājam apstāties, bet tieši pretēji, doties uz priekšu un piedāvāt vēl daudz skaistu lietu. Kā arī jaunums būs Košas frizūras festivāla apmeklētājiem, kas pašlaik ir topā un kuram gan negribas būt košam!

Hennas zīmējumi ir orģināli, jo katrs var iegūt savā īpašumā orģinālu hennas zīmējumu pēc sirds patikas, vai arī varēs izvēlēties no mūsu piedāvātajām idejām. Gan brūnā, gan melnā henna piesaista lielus cilvēku pūļus un mūsu enerģija neizsīkst visu festivāla laiku, darbojamies līdz pēdējais klients ir sajūsmā.

Frizūras - šogad komandas papildinājums ir divi atraktīvi frizieri, kas uzbur festivālu galvā. Individuāla pieeja katrai klientei Aksesuāri ir vienā eksemplārā un ir unikāls, jo katra tiek darināta ar rokām un netiek dublēta. Viss tiek veidots vasaras tematikā un tiks piedāvāts jauneklīgs , krāsains, atraktīvs dizains - mūsu lietas tiek radītas domājot par festivāla noskaņu

IMG_0319 (2).jpg

OKRAFTS LONGBORDI

Tirgotāju pļavā

Mēs, OKRAFTS komanda, nodarbojamies ar dažāda veida longbordu un skrituļdēļu ražošanu. Visi dēļi tiek ražoti no bērza nažfiniera, kas tiek iegūts no Latvijā augušiem bērziem. Katrs dēlis ir rokām darināts. Mūsu veidotie dēļi ir iedalāmi trīs klasēs- hobija, sporta un bērnu dēļu klasē. Radošajā darbnīcā interesentiem tiks piedāvāta iespēja apzīmēt un apgleznot miniatūru longborda versiju un piedalīties konkursā par labāko dizaina ideju. Konkursa noslēgumā uzvarētājam tiks piešķirts bezmaksas longbords.

Aktivitātē plānojām piedāvāt iespēju sportiskākajiem festivāla apmeklētājiem pārbaudīt savu veiklību uz balansa dēļa. 

vinils.jpg

VINILA TIRDZIŅŠ "LABS VINILS"

Tirgotāju pļavā

Dažādu žanru, formātu un stāvokļu vinila plašu tirdziņš. 

bottom of page