Jauna pop-up skatuve ‘’Pīļu baseins’’
Laba Daba
12.07.2017

Iepriekš jau tika minēts, ka festivāls šogad piedzīvos dažādas izmaiņas. Tiks piedāvāts plašāks dzērienu sortiments, pamainīts festivāla ikgadējais fokuss, kas katru gadu akcentēs kādu konkrētu pasaules valsti, festivālā būs izvietoti dušu konteineri ar papildus komfortu, būs pamainīts skatuvju izvietojums un programmas norise, kā arī būs attīstītāka ārpus festivāla esošā teritorijas. Uzlabojumus šogad papildina jauna piektdienas nakts pop-up skatuve ar nosaukumu "Pīļu baseins’’.

Jau esošajām skatuvēm – ‘’Suņa’’, ‘’Lāča’’, ‘’Kraukļa’’, ‘’Pūces’’, ‘’Eža’’ un ‘’Ej Apskrieties’’ – šogad pievienosies vēl viena peldoša skatuve ar nosaukumu ‘’Pīļu baseins’’. Tā atradīsies festivāla teritorijā esošajā baseinā uz pontona, netālu no ‘’Eža’’ skatuves. Uz jaunizveidotās skatuves festivāla laikā uzstāsies pop-up skatuves idejas līdzautors, Latvijā zināmais hip–hop mākslinieks Finķis. Skatuves programmā, 4.augustā, iespējams, gaidāms vēl kāds pārsteigums, pēc kā skatuve pazudīs, un ‘’Pīļu baseins’’ būs atkal pieejams peldētgribētājiem.

Pats hip-hop mākslinieks Finķis norāda, ka šī viņa uzstāšanās būs citādāka kā ierasts: ‘’Speciāli Laba Daba festivālam gatavoju īpašu programmu. Liela daļa no mūzikas ir veidota no ierakstiem, kas veikti dabā, līdz ar to koncerts iegūs pavisam citu skanējumu kā ierastie projekti.’’

Fiņķis savu darbību sācis 2008.gadā kā hiphopa mūzikas žanra mākslinieks. Fiņķa muzikālā darbība iemūžināta Dāvja Dreimaņa dokumentālajā īsfilmā "Laiks ir uzvarējis", kura debiju piedzīvoja 2015.gadā filmu festivālā "Lielais Kristaps", kā arī tā ir rādīta Latvijas Televīzijā. 2016.gadā tika izdots mūziķa Fiņķa un producentu apvienības “DoStudija” pirmais kopīgais studijas albums “Bāra ceļš. Akmens dārzs”, kurš multimediālā koncertuzvedumā tika pirmatskaņots mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2016” ietvaros.

Kā katru reizi, festivāla programma tiek sabalansēta, piedāvājot klausītājiem gan Latvijas populārākas mūzikas, gan dažādu interesantu žanru spilgtāko pārstāvju uzstāšanos, tradicionāli pievēršot uzmanību folk un pasaules mūzikai. Pilna programma, kas šobrīd tiek papildināta, ir atrodama mājas lapas programmas sadaļā. Daži festivāla mūziķi pagaidām tiek turēti noslēpumā, kā arī vairāki pārsteigumi gaidāmi uz elektroniskās mūzikas un Ej Apskrieties prieka mājas skatuvēm. Par radošajām aktivitātēm, atrakcijām, teātra un kino programmu informācija sekos.

Tēma: Ziņas

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: