top of page

RADOŠĀS AKTIVITĀTES
 

Aicinām pieteikt dalību festivālā Laba Daba ar radošām aktivitātēm, kas izglīto, iepriecina vai bagātina festivāla apmeklētāju pieredzi.

 

Pieteikšanās līdz 15.maijam.

 

Šo Tu vari izmantot arī kā iespēju piedalīties un baudīt festivālu pilnīgi bez maksas, vienlaikus parādot un pastāstot par savu aktivitāti plašākai publikai. Ja aktivitāte festivāla apmeklētājiem tiks nodrošināta par brīvu, arī par dalības vietu festivālā, visticamāk, maksu nepiemērosim.

Aizpildi pieteikuma anketu, lai saprotam Tavas vajadzības, un mēs izvērtēsim, vai un cik liela dalības maksa tiks piemērota. Noteikti atradīsim kompromisu, lai priecīgi jūs, mēs un apmeklētāji!

 

Aktivitātes var norisināties: - piektdien laika posmā no 17:00 līdz 20:00 - sestdien no 11:00 līdz 20:00.

 

Anketā Tev būs iespēja izvēlēties vēlamo laiku. Ja aktivitāti nodrošināsi bez maksas, bet ir ierobežots, piemēram, materiālu daudzums, varam vienoties arī par īsākiem darbošanās laikiem. Piesakies, piemēram, ja pūt burbuļus, zīmē vai līmē tetovējumus, apglezno mazajiem sejiņas, māci spēlēt spēles un rotaļas, vēlies piedāvāt zīmēšanas darbnīcu, piedāvā spa procedūras u.tml. Derēs viss un jebkas labs, ko Tu proti un dari, jo Laba Daba ir daudzveidīgākais no festivāliem, kur sev interesējoši nodarbi atrod jebkura vecuma apmeklētājs.

 

Informācija un pieteikšanās anketa. p.s. ja pats nepiesakies, bet zini, kādu, kurš dara foršas lietas, padod ziņu tālāk vai atzīmē komentārā!

 

Veidosim un baudīsim ideālo festivāla atmosfēru kopā!

bottom of page