5.augusts, piektdiena

Laiks

Lāča skatuve
(galvenā)

Suņa skatuve
(šķūnis)

Eža skatuve
(folk, reggae, world)

Kraukļa ligzda
(electro, DJ)

Ej Apskrieties Prieka Māja

Pūces Miga
(chill-out)

16:00         Warmup

17:00

 

 

 

 

EJ APSKRIETIES (Radio NABA)

Naktsputni Dejo

17:30

 

 

 

18:00

 

 

 

 

 

18:30

PĒRKONVĪRI

 

 

 

 

19:00

 

 

AUSTRUMKALNS

 

Cozy Fakirs (FIN)

19:30

 

KALI BRIIS BAND (EE)

 

 

 

20:00

ZIG ZAG

 

 

RIGA METRO

Riga Reggae

20:30

 

 

KAKTU BALLES MUZIKANTI

 

 

21:00

 

RĪTA STIENIS

 

Million

DJ Uldis Rudaks (Radio NABA)

21:30

SUPER BESSE (BY)

 

 

 

 

22:00

 

 

JAUNO JĀŅU ORĶESTRIS

Yazyme

DJ Džims

22:30

 

TEHNIKUMS

 

 

 

23:00

SATELLITES LV

 

 

Encryption

Les Maitres Du Temps

23:30

 

 

MANTA

 

 

0:00

 

KASETES

 

Kinroot

DJ Strob

0:30

LUST FOR YOUTH (DK)

 

 

 

 

1:00

 

 

deju izrāde ĀRĀ

DJ Pipars

Zēna

1:30

 

STEREOHYPNOSIS (IS)

 

 

 

2:00

FUCKART

 

SPIRITUAL SEASONS (UA)

Egoless (HR)

 

2:30

 

 

 

 

 

3:00

RĀVA

RŪSA

Judzhen

RA / Videoritmi
(Radio NABA)

3:30

 

 

 

 

 

4:00

 

 

 

Adata (Radio NABA)

4:30

 

 

 

 

 

5:00

 

 

 

Histērija (Radio NABA)

 

  

6.augusts, sestdiena

Laiks

Lāča skatuve
(galvenā)

Suņa skatuve
(šķūnis)

Eža skatuve
(folk, reggae, world)

Kraukļa ligzda
(electro, DJ)

Ej Apskrieties Prieka Māja

Pūces Miga
(chill-out)

9:00            
9.30 Laikmetīgās dejas
rīta rosme "ĀRĀ"
10:00      

Wafrica - rīta dejas
afrikāņu ritmos

   

11:00

 

Izrāde "
I AM A REALLY
SHY PERSON"

 

    Romeins Mākonis
Simian (FR)

11:30

   

 

     

12:00

    Nila Īles meistardarbnīca

KONSERVĒTIE STRINGI

12:30

   

DĀRDI

 

 

 

13:00

 

J. NĪMANIS & A. KEIŠS

 

 

MORĀLA ATEJA

Dabasskats
(Radio NABA)

13:30

 

 

 

 

 

 

14:00

 

koris DECORO

 

GENE KRUPPA

 

14:30

 

PUPOCIKLU VASARA

 

Diskusija ar
Vjačeslavu Kaščejevu

 

 

15:00

DJ KRANKENWAGEN  

 

 

FREELANCERS

DJ Tanheizers
(Radio NABA)

15:30

   

HARALDS SĪMANIS

 

 

 

16:00

 

MMMM

 

 

LĪDZ PĒDĒJAM

 

16:30

ČIPSIS UN DULLAIS
& ALISE JOSTE

 

 

 

 

 
17:00     TUR UN TUR

Riga Record Dig

HUIABELLA
FANTASTICA (EE)

DJ Džims

17:30

 

LIETOTAS MĒBELES
NO HOLANDES

 

 

 

 

18:00

 

 

HELĒNA KOZLOVA

 

KAPAKMENS

Nenotveramais
Atriebējs
(Radio NABA)

18:30

 

 

 

 

 

 

19:00

DZIDRIŅAS MEGASISTĒMA

STŪRI ZĒVELE

 

 

JOHNNY & THE BURNOUTS

 

19:30

 

 

NILS ĪLE & AFRO AMBIENT

 

 

 

20:00

 

 

 

WAGARS

Cozy Fakirs (FIN)

20:30

PILSĒTAS SKAŅAS

ST. CHEATERSBURG (EE)

 

 

 

 

21:00

 

 

ZĀLE

Artemy Troitsky (RU)

TESA

 

21:30

 

 

 

 

 

 

22:00

LAIKA SUNS

SPICHKI (LT)

 

Trashy Kid

BEYOND THE BORDERS
dj set

VHS

22:30

 

 

RIGA REGGAE

 

 

 

23:00

uguns šovs STUDIO FOTIA

 

 

 

 

 

23:30

 

T.S.O.L. (US)

 

 

DJ Nenotveramais atriebējs

 

0:00

 

 

SHTUBY (IL)

Rei

 

Vuguls
(Radio NABA)

0:30

DIE KRUPPS (DE)

 

 

 

 

 

1:00

 

 

KEDR LIVANSKY (RU)

DJ Grautinsh

Britis(c)h Petroleum

1:30

 

 

ORANŽAS BRĪVDIENAS

 

   

2:00

 

MIKUS FRIŠFELDS

 

 

   

2:30

GAS OF LATVIA

 

 

Seamless (UK)

   

3:00

   

 

 

  RA / Videoritmi
(Radio NABA)

3:30

 

 

 

Arno

   

4:00

 

 

 

 

   

4:30

 

 

 

Heincha

   

5:00

 

 

 

     

 

DJ programma radio Naba studijā svētdien (pagalmā):

10:00 – 12:00 Radio Naba raidījuma PLŪDUMS kolektīvs
12:00 – 13:00 SairaM (
Radio Naba raidījums Dabsolis)
13:00 – 14:00 Heincha