top of page

FILOZOFIJA

 

Draugi!

Festivāla LABADABA  pamatideja slēpjas programmas nestandarta izpausmē, meklējot un piedāvājot arvien ko jaunu, līdz šim Latvijas mūzikas festivālos neredzētu un nedzirdētu.

Festivāla organizētāju mērķis ir radīt tādu atmosfēru festivālā, kas atbilstu nosaukumam. Tāpēc LABA DABA ir vasaras notikums, ko nemainīgi raksturo labdabīga attieksme pret cilvēkiem, notikumiem un dabu:

LABA cilvēka DABA, kas domā un dara labu sev un apkārtējiem!

LABA dzīvā DABA, kas jāsaudzē!

LABA mūzika, izklaide un pieredze, kas noris brīvā dabā un augstā kvalitātē!

LABADABA ir vesela sajūtu kolekcija: mugursomas kārtošana, telts pakošana, acu samiegšana saulē, ideju atbrīvošana, dejošana, badmintona spēlēšana, mūzikas baudīšana, zālē nejauši izliets putojošs dzēriens, kāds negaidīts čau…..

Atgādinām, ka starptautiskais mūzikas festivāls notiks jau trīspadsmito reizi, tāpēc var teikt, ka tiek iekoptas zināmas muzikālas tradīcijas un skatījums. Festivālā skan regejs, etno-folks, roks, elektro un cita laba mūzika vairkāk kā 90 grupu un DJ apvienību izpildījumā.

2024.gadā festivāls norisināsies no 12.-14. jūlijam Līgatnes pagasta „Ratniekos”, un tā ietvaros būs iespējams ne vien baudīt labu mūziku un spilgtas personības, bet arī – piedalīties dažādās sporta un mākslas aktivitātēs, kas piemērotas dažādām vecuma grupām, arī ģimenēm ar bērniem un darba kolektīviem!

 

No citiem festivāliem mēs atšķiramies ar Laba Daba īpašo atmosfēru, ko veido dažādi faktori: skaistā daba, labdabīgie cilvēki, pateicīgais apmeklētāju skaits, tīrība festivāla laikā, vienlīdzīgais daudzums gan muzikālajā piedāvājumā, gan paralēlajās aktivitātes (sporta turnīri, kino, teātris, radošās darbnīcas un daudz kas cits!).

Par visām labajām lietām liecina arī atkārtots Latvijas Pasākumu Producentu asociācijas piešķirtais apbalvojums par labāko lielo publisko pasākumu Latvijā.

 

Līdzās organizētajiem pasākumiem, ir jāatgādina par neorganizēto skaistumu – mežu, kas atrodas tuvu festivāla norises vietai un piešķir tai labu dabu un īpašu atmosfēru. Ne mazāk īpašs (jo kultūrvēsturisks) ir atpūtas komplekss, kurā norisināsies festivāls, vai ābeļdārzs, kas festivāla ietvaros saudzīgi pārtop par telšu pilsētiņu! Nelielais dīķis – kopīgu interešu meklēšanai! Jums ir iespēja par visu pārliecināties pašiem.

 

LABADABA atgādina, ka pasaule ir krāsaina, viesmīlīga un brīva!
 

LABADABA – cilvēkiem, kas pagriež pasauli!

Tiekamies!

bottom of page