top of page
IMG_7730.jpg

BĒRNUDĀRZS "LABA VIETA"

Pieskata un izklaidē bērnus

Bērnudārzs darbosies piektdien no 17:00 -21:00, un sestdien no 11:00 - 21:00.

Uz abām dienām 1 bērnam dalības maksa ir 10Eur. Vienas dienas dalības maksa piektdien ir 5Eur, sestdien - 10Eur (abu dienu laikā varēs ieiet un iziet vairākas reizes). Gaidīsim bērnus no trīs līdz ddeviņu gadu vecumam!

Festivāla Bērnudārza LABĀ VIETA dzīvošanas stils un mode šogad ir GADALAIKU DĀRZS.
Kopā sajutīsim un izdzīvosim festivāla divās dienās visus četrus gadalaikus. Gaidīsim festivāla bērnus, kam ir 3 - 7 gadi, lai atpūstos, priecātos, izzinātu un labi justos gadalaiku sajūtu dārzā - radošo darbnīcu, spēļu, sarunu, dziesmu, deju, feju, atpūtas un priecīga mīļuma vietā.
Dalības maksa par stundu VAI abām dienām ir 10€. Kuplām ģimenēm, brāļiem un māsām ir draudzīgas atlaides. Par smalkākām lietām informēsim jūs dienu pirms festivāla. Labadabadū, tiekamies festivāla bērnudārzā LABA VIETA!

Laba Daba 12 pastāvēšanas gadu laikā ir kļuvis par vienu no ģimenēm draudzīgākajiem festivāliem Latvijā. Ik gadu festivālu apmeklē ne vien gados jauni cilvēki, bet arī vecvecāki un aizvien vairāk ģimeņu ar maziem bērniem. Labai Dabai draudzīga attieksme pret visu paaudžu cilvēkiem piedēvēta gluži dabiski- festivāla atšķirīgās atmosfēras dēļ.

Rūpējoties par mazāko festivāla apmeklētāju labsajūtu, festivālā darbosies bērnu dārzs ‘’Laba vieta’’.

Bērni bērnudārzā bez pārtraukuma drīkst uzturēties ne ilgāk kā stundu. Bērnu ēdināšana ir vecāku atbildībā, un bērnudārza teritorijā, bērnu drošības apsvērumu dēļ, pārtiku ienest nedrīkst. Piereģistrējoties, bērni Labo Vietu var apmeklēt visas dienas garumā. Piektdien no plkst. 17.00 līdz 21.00, sestdien no 11.00-21.00.

Bērnu dārzā vecāki reģistrē savus bērnus, slēdzot līgumu un aizpildot anketu. Savstarpējās norunas un noteikumi tiek apstiprināti līgumā. Galvenā noruna ir katra bērna drošība, tādēļ bērnu dārza teritorija tiek apsargāta, un tajā drīkst atrasties tikai bērni un Labās Vietas audzinātāji.

Bērnu dārzs ir kā atpūtas un atelpas saliņa bērniem no kopējās festivāla pozitīvās burzmas, aktivitātēm un kņadas. Tomēr diendusu bērniem nodrošina vecāki. Pieredzējuši un pozitīvi audzinātāji palīdzēs mazajiem festivāla apmeklētājiem priecīgi un pozitīvi atpūsties kopā ar vienaudžiem.

13920692_1049683775098375_41607652815928

BABYROOM
Pieskata bērnus

Piektdien, sestdien aiz Bērnu Dārza

Darbosies arī Babyroom mazuļu terase, kur festivāla pašiem mazākajiem apmeklētājiem kopā ar vecākiem atvilkt elpu, nomainīt drēbītes, uzsildīt pārtiku. Mazuļu terasē paredzētas arī dažādas aktivitātes un degustācijas. Vairāk informācijas: https://fb.me/e/2ABIM1ofP

⏰ Terase atvērta

5.augusts 17:00 - 21:00;

6. augusts 10:00 - 21:00;

7.augusts 10:00-12:00.

p.s. atgādinām, ka bērnu pārtiku festivālā varēs ienest, bet tikai komplektā ar mazuli un attiecīgos izmēru traukos :)

Bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot) ieeja festivālā ir bez maksas. Vecāku pavadībā, protams.

 
kino-zaaliite-2.jpg

2ANNAS KINO ZĀLĪTE

Rāda filmas

Sestdien no agra rīta līdz vēlam vakaram

2ANNAS veidotā kino programma visu sestdienu LABA DABA Kino Zālītē krogus mājā.

urda.jpg

“URDA” radošais autobuss
Izzini dabu

Piektdien un sestdien

Dabas un tehnoloģiju parks URDA un tās iedvesmojošais palīgs skudra Urda piedāvās festivāla Laba Daba visa vecuma apmeklētājiem vides izziņas meistarklases dabai draudzīgai rīcībai, apskatot cilvēka un dabas savstarpējo mijiedarbību. Būs iespēja skatīties izzinošas video filmiņas par atkritumu poligonu un tajā notiekošajiem procesiem, kā arī atdzīvināt pašu krāsotus putnus un taureņus.

 

Meklē mūs/ URDU pie īpaša vides tematikā krāsota autobusa ;)

pie_dabas_krūts.jpg

DARBNĪCA PIE DABAS KRŪTS

Atlej ģipsī krūšutēlus

Sestdien no pl.12:00 radošajā pļavā pie Eža skatuves - līdz pēdējam ģipša maisam

Arī šogad - apmeklētāju iemīļotākā darbnīca PIE DABAS KRŪTS!

Sievietēm krūtis ir maiguma, mīlestības, kā arī mātes simbols. Krūtis nenoliedzami ir viena no sievišķīgākajām daiļā dzimuma ķermeņa daļām.
Godināsim šo simbolu un iemūžināsim krūšu daili, izlejot krūšu atlējumu ģipsī!
Unikāla atmiņa no festivāla, ko paņemt uz mājām vai uzdāvināt mīļotajam!

flipeer.png

FLIIPER galda spēle
Spēlē

Piektdien, sestdien

Piektdien 17:00 - 21:00 un sestdien 11:00 - 21:00

Noteikumi: fliiper.eu/noteikumi

WhatsApp Image 2022-08-02 at 8.58.11 PM.jpeg

HENNAS TETOVĒJUMI
Apglezno un tetovē

Piektdien, sestdien

Forša un līdz pat divām nedēļam noturīga atmiņa, kas atgādinās par jauki pavadīto laiku festivālā. Meitenes-mākslinieces individuāli pielāgosies apmeklētāju vēlmēm ar savu iztēles pieskārienu. Var nākt gan ar savām tetovējumu idejām, gan izvēlēties no piedāvātajiem attēliem, kas būs pieejami uz vietas.

labadaba tshirt.jpeg

T-BODES KREKLU DARBNĪCA
Izgatavo kreklus

Piektdien, sestdien

Būs iespēja iegādāties T-kreklus ar Laba Daba dizainiem un simboliku, kā arī piedalīties apdrukas procesā: mainīt dizainu un kreklu krāsu un izmēru kombinācijas.

lazdu loki.jpg

LAZDU LOKI
Šauj ar loku

Piektdien, Sestdien

Šaušana ar loku notiek norobežotā laukumā, instruktoru pavadībā, ik vienam veltot mierīgu un nedalītu uzmanību šaušanas procesā, ļaujot izbaudīt ik mirkli un ar sajūsmu iemācīties ko jaunu, kā arī atraisīt erudīcijas garu un sacensties ar draugiem savā starpā.

Iemēģināt roku vai atsvaidzināt zināšanas var ikviens - labrocis, kreilis, bērni un pieaugušie, kā arī apmeklētāji ar veselības un kustību traucējumiem. Ikviens ir mīļi gaidīts. :)

 

Izmaksas:

12 šāvieni - 4 EUR

7 šāvieni - 3 EUR

 
lapsa.jpg

KAŽOKĀDAS PAGATNĒ
Diskutē un uzzini

Piektdien, sestdien radošajā pļavā pie Eža skatuves

Aizraujoša viktorīna, diskusijas par dzīvnieku aizsardzību un cilvēka izmēra “ūdele”. Biedrība
“Dzīvnieku brīvība” sniegs informāciju par dzīvnieku aizsardzību Latvijā un citur pasaulē, kā
arī dos iespēju parakstīties par zvēraudzēšanas aizliegumu visā Eiropas Savienībā.

Bucket Hot Tub

MIESAI UN GARAM
Uzlabo fizisko un garīgo labsajūtu

Piektdien, sestdien

Pirts RaGaniņas savā nojumē drosmīgos un sevi mīlošos lutinās ar daudz un dažādām procedūrām - ķermeņa un sejas vai pēdu masāžām, sausajiem pērieniem no kāju pēdām līdz matu galiņiem. Iespējams, satiksiet arī Labo Sajūtu burvi Jāni Zustrupu. Ieguldījums labo sajūtu lādītē atkarīgs no izvēlētās procedūras un patērētā laika.

www.miesaiungaram.lv

body marbling photo.jpg

ĶERMEŅA MARMORĒŠANA
Krāso ķermeni

Piektdien, sestdien radošajā pļavā pie Eža skatuves

Ķermeņa marmorēšana ir krāsošanas process, kurā krāsa tiek peldināta uz ūdens un pēc tam pārnesta uz cilvēka ādu.

Mēs esam biedrība “Pazeme”, dosim festivāla apmeklētājiem iespēju iemērkt krāsā rokas vai citas ķermeņa daļas, kas izskatīsies kā košs tetovējums. Krāsa ir uz ūdens bāzes, tāpēc tā ir dabai draudzīga.

brivbode photo.jpg

BRĪVBODE
Mainies ar mantām, apģerbiem, apaviem, aksesuāriem un grāmatām

Piektdien, sestdien radošajā pļavā pie Eža skatuves

Ikdienā mēs strādājam, kā mantu maiņas punkts, kur var atstāt to, kas pašam palicis lieks un to iemainīt pret ko citu. Būs jautrāk un krāsaināk, ja paņemsiet uz festivālu kādu lietu, lai būtu iespēja mainīties, mērīties un bildēties, jo mantu maiņas punktā apģērbi būs īpaši pielāgoti krāšņajai festivāla dabai, kad  cilvēki apģērba ziņā atļaujas vairāk nekā ikdienā. Brīvbodē būs pieejama arī “Džemperu bibliotēka”, kas kalpos kā glābiņš cilvēkiem, kuri piemirst, ka vakaros paliek vēsāks. Džemperi un siltākas jakas būs pieejamas ikvienam par Paldies!

pirts2.jpg

PIRTS
Peries festivālā

Alus - Medus - Zāļu pārvietojamā PIRTS (Suņa skatuves sānā) piektdien no pl.16.00, sestdien no pl.09.00 – 02.00, svētdien no pl.10.00 – 15.00 vai pēc pieprasījuma

Nāc pērties pie ilggadīgas Laba Daba pirtnieku komandas, kas Jūs aicina IZBAUDĪT:
Latvisko pirti – ķermeņa izpēršana ar svaigām slotiņām, alus – medus – aromātisko zāļu procedūras;
Ķermeņa masāžu ar drabiņām un medu – organisma dziļai tīrīšanai un tvirtai ādai;
Alus rauga masku ķermenim– samtaini zīdainas ādas iegūšanai.
Īpašie piedāvājumi: pāru saskanības pēriens, vīru spēka pēriens, dāmu jutekliskā valdzinājuma pēriens
Organizē: interešu klubs „Praktiskās Pirtniecības skola”.

Miilja_Kazina.jpg

DZĪVO SAPŅU DĀRZS
Apskati mājdzīvniekus

Piektdien no pl.17:00 - 22:00 un sestdien no pl.11:00 - 22:00

Dzīvo Sapņu Dārzs ir vizuāls baudījums dabas, dzīvības un cilvēka tiešam kontaktam, ko mēs panākam ar mīlīgiem un lolotiem mājdzīvniekiem - pieradinātām kazām, vistām, pīlēm, zaķiem, u.c., kā arī iespēja pabarot paglaudīt un arī izbraukt skaista Šetlandes ponija mugurā. 

IMG_3101_edited.jpg

AFRIKĀŅU DEJAS
Dejo

Sestdien pl.14:00

Āfrikāņu deju meistarklase būs iespēja aktīvi izkustēties un sajust saulainā kontinenta enerģiju. Tradicionālie bungu ritmi no Gvinejas ierībēsies festivāla centrā un visi interesenti varēs izmēģināt vienkāršākos šo deju soļus. Dejas mācīs Alīna Čauss, deju grupu WAfrika un FolkModern vadītāja, pasniedzēja ar 10 gadu pieredzi, bet ritmisko pavadījumu dos bundzinieki: Kristaps Andersons, Jānis Dreimanis, Kristaps Krolls, Andrejs Mors-Jaroslavcevs,
kas katrs ar perkusiju spēli nodarbojas jau vairāk kā 10 gadus, spēlējuši grupās AfroAmbient, PulsaEfekts, Afropulss.

20220802_095136.jpg

SIETSPIEDES DARBNĪCA
Apdrukā apģērbu

Sestdien no pl.11:00-14.00

Saglabā festivāla atmiņas autentiskā veidā - nodrukā festivāla logo uz sava apģērba.
 

Sietspiede ir viena no populārākajām drukas tehnikām, kas ļauj iegūt attēlu uz auduma. Kad izmantojot speciālu sietu un emulsiju, tiek iegaismots un nostiprināts vēlamais attēls, to ar krāsu un rākeli var nodrukāt uz praktiski jebkuras gludas virsmas.
Sietspiedes darbnīcā ikvienam būs iespēja iemēģināt roku drukāšanā, profesionālu mākslinieku vadībā. Jāņem vērā, ka audumam jābūt no 100% kokvilnas.

Darbnīcu vadīs Justīne Lūce, Ieva Nagliņa un Ieva Saulīte.

Runataji_Laba daba_fb diskusija (1).png

MANA PIRMĀ REIZE DAROT TO BIJA AUGSTSKOLĀ
Diskustē par inovācijām

Sestdien pl.15.00

Neviens vairs nekautrējas dalīties par savu pirmo reizi, kad uzsākuši biznesu pavisam jauni un nepieredzējuši.

Aicinām tevi uz diskusiju par uzņēmējdarbības gaitām jau no augstskolas sola kopā ar:

Māru Lieplapu (Pluukt); Lindu Sinku (LearnIT); Valtu Vīzi (Laserdog).

Diskusiju moderēs Kaspars Eglītis - Accenture Baltics inovāciju projektu vadītājs un Radio NABA ētera personība.

Tiekamies 6. augustā plkst. 15:00 Laba Daba festivāla diskusijā uz Radio NABA skatuves, lai dalītos pieredzē par grūtībām, šķēršļiem un izšķirošajiem soļiem, kuri palīdzēja veidot veiksmīgu un pelnošu biznesu.

Dace_Umblija_Civekberns tiiklos - Dace Umblija.jpg

Radio NABA fotokunkursa "TĪKLS" izstāde
Skaties foto izstādi

Piektdien, sestdien

Par godu LR6 – LU Radio NABA – 19. dzimšanas dienai rīkotais fotokonkurss “19x19” ar tēmu "Tīkls” noslēdzās pagājušā gada decembrī. Žūrija izvirzīja 19 finālistus un noteica trīs labākos darbus: Daces Umblijas “Cilvēkbērns tīklos”, Mārtiņa Varbūta “Meklējot tīklu” un Krista Kūlas “Charging”. Savukārt skatītāju simpātiju balsojumā portālā LSM.lv uzvarēja Kaspara Zborovska darbs “Viegli uzliesmojošs skatiens”.
Pārējie 15 labākie darbi: Beate Sila “Saldais tīkla skapīts”, Dzintra Žvagiņa “Dzimtas tīkls”, Ilma Petrova “Sapīties, lai izpītos”, Ilze Lujāne “Atgriezeniskā saite”, Inga Pizāne “Eju un domāju, cik skaisti mani nebesī dzīve.”, Jevgenijs Ščolokovs “Propagandas tīkls”, Jurijs Olenčikovs “Satīklotie” (“Krievu tīkli”), Jurijs Titovs “Domu tīkls”, Juris Grīnfelds “Marsa govis”, Liene Cīrule “Iekš dabas tīkliem”, Līga Ūdriņa “Bezvadu tīkls, kas izmanto papildu antenas.”, Normunds Kornijanovs “Zālēdājs gaļēdāju tīklā”, Valters Poļakovs “Rudens zvaigznes”, Zane Varņecka “Loms”, Žanis Bezmers “Tīklu slēgums”.

Radio NABA organizētais fotokonkurss un izstāde notiek kopš 2007. gada. Šā gada izstādes partneri ir Latvijas Universitāte, izdevniecība "Neputns", žurnāls "Fotokvartāls", Sabiedrisko mediju portāls lsm.lv un Starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls "LABA DABA".

vissirnorma.png

VISS IR NORM.A
Piedalies lekcijās

 

Piektdien, sestdien

Veselības ministrija kopā ar Pusaudžu resursu centru izveidojusi mentālajai veselībai veltītu aktivitāšu telti “Viss ir Norm.a”, ar kuru piedalās vairākos festivālos visā Latvijā. “Viss ir norm.a” aktivitāšu telts viesosies mentālās veselības un mūzikas festivālā LABA DABA. Festivāla dalībniekiem būs iespēja piedalīties izglītojošā lekcijā par dzīvesspēku, kā arī iegūt praktiskas zināšanas, kā stiprināt savu mentālo veselību.

bottom of page