top of page
ziepes4.jpg

LIELIE ZIEPJU BURBUĻI

Pūš lielos ziepju burbuļus un māca žonglēt

Sestdien no pl. 12:00-18:00 radošajā pļavā aiz Eža skatuves

Jau vairākus gadus kā lielus, tā mazus festivālā LABA DABA priecē lielie ziepju burbuļi. Meklē sestdienā radošajā pļavā, esi gatavs skriet vējā tiem pakaļ un, ja palaimēsies, ziepju burbuļu meistares arī Tevi apmācīs festivālu izskaistināt ar lieliem varavīksnes krāsās mirdzošiem burbuļiem!
Arī kādus žonglēšanas paņēmienus būs iespēja izmēģināt.

IMG_7730.jpg

BĒRNUDĀRZS "LABA VIETA"

Pieskata un izklaidē bērnus

Bērnudārzs darbosies piektdien no 17:00 -22:00, un sestdien no 10:00 - 22:00.

Ieejas maksa - vienai dienai 5,00 EUR (ieiet var vairākas reizes dienā), bet uz visu festivāla laiku tikai 7,00 EUR (abu dienu laikā varēs ieiet un iziet vairākas reizes). Gaidīsim bērnus no piecu līdz desmit gadu vecumam!

Festivāls LABA DABA mīl bērnus un ģimenes, tāpēc arī šogad domājam par lielākām ērtībām ģimenēm ar mazuļiem! Kā jau katru gadu festivālā darbosies radošais bērnudārzs "Laba Vieta" sadarbībā ar Officeday.

pie_dabas_krūts.jpg

DARBNĪCA PIE DABAS KRŪTS

Atlej ģipsī krūšutēlus

Sestdien no pl.12:00 radošajā pļavā pie Eža skatuves - līdz pēdējam ģipša maisam

Arī šogad - apmeklētāju iemīļotākā darbnīca PIE DABAS KRŪTS!

Sievietēm krūtis ir maiguma, mīlestības, kā arī mātes simbols. Krūtis nenoliedzami ir viena no sievišķīgākajām daiļā dzimuma ķermeņa daļām.
Godināsim šo simbolu un iemūžināsim krūšu daili, izlejot krūšu atlējumu ģipsī!
Unikāla atmiņa no festivāla, ko paņemt uz mājām vai uzdāvināt mīļotajam!

Esi_brivs_laba_daba.001 copy 2.png

ESI BRĪVS! RADOŠĀ DARBNĪCA

Aktivitātes par viedierīču kaitīgumu un ietekmi uz attiecībām ģimenē

Sestdien radošajā pļavā pie Eža skatuves

“Ar viedierīci pie galda”.

Mūsu plāns - Sociāls eksperiments vecākiem ar bērniem. Izglītojošas aktivitātes mazajiem apmeklētājiem (pirmsskolas un sākumskolas vecumā) un viņu pavadoņiem.

Dažādi vingrinājumi un pārbaudījumi, šķēršļi un izaicinājumi savstarpējo attiecību veicināšanai. SKDS pētījuma rezultāti par viedierīču ietekmi uz atteicībām ģimenē.

kino-zaaliite-2.jpg

2ANNAS KINO ZĀLĪTE

Rāda filmas

Sestdien no agra rīta līdz vēlam vakaram

2ANNAS veidotā kino programma visu sestdienu LABA DABA Kino Zālītē krogus mājā.

royal dandy.jpg

ROYAL DANDY Barbershop

Friziera pakalpojumi kā šovs

Piektdienas vakars un sestdiena pļavā aiz Eža skatuves

Frizētava festivāla vidū jau ir mūsu tradīcija. Laba Daba arī šogad sadarbojas ar atraktīvajiem un profesionālajiem frizieriem no Royal Dandy Barbershop! Īpaši aicināsim vīriešus, taču – šogad arī meitenes tiks pie kā speciāla! Friziera pakalpojumi festivālā ar frizieriem kā šovmeņiem. Gan safrizēs, gan iepriecinās!

Kā saka paši Royal Dandy frizieri: "Veidosim bārdas korekcijas, matu griezumus, iegriezīsim stilu! Runāsim par pozitīvam lietām un viss tas uz ziedojuma principa - cik katrs var atļauties iemest kastītē."

AfrikanuDejas.jpeg

Afrikāņu dejas no I-DEJAS MĀJAS

Māca un dejo

Sestdien  pl. 11:00 - 12:00 pie Pūces Migas

Afrikāņu deju nodarbība ir uzlāde visam festivālam! Superīga fiziskā slodze dejas formāta ietvaros, balanss starp kontroli un atslābumu (gan fizisko, gan emocionālo), fiziskā slodze palīdz atbrīvoties no stresa, iemācīšanās pieņemt sevi un palaist iekšējo bērnu brīvībā.

IMG_7671.jpg

RADI VIDI PATS! radošā darbnīca

Dažādas radošās darbnīcas

Sestdien pļavā pie Eža skatuves

BĒRNIEM. Radi Paku Maku Pats. Naudas maciņi no krāsainām tetra-pakām. Akmeņu apgleznošana
JAUNIEŠIEM. Skanošu latvāņu - lietuskoku darbnīca. Mūzikas instrumentu darbnīca
PIEAUGUŠAJIEM. Mozaīku darbnīca. No plēstiem traukiem, spoguļiem, akmeņiem, gliemežvākiem, pogām, korķiem un flīzītēm radīsim dažādus neliela formāta mākslas darbus.

19748369_468127193545675_5394148412259213701_n.jpg

BĒRNU ROTAĻU ZONA AR VIGVAMIEM

Sestdien visu dienu pļavā starp Bērnu dārzu un Eža skatuvi

Liideka šūto vigvamu pilsētiņa pašiem mazākajiem Laba Daba festivāla apmeklētājiem. Iespēja rotaļāties tajos ar sev līdzi paņemtajām rotaļlietām vai vienkārši atpūsties, vai pat pačučēt un atpūtināt kājiņas uz vigvamā ieklātā paklājiņa, baudot festivālu un dabu. Nedaudz lielāki rotaļnieki un pieaugušie varēs zīmēt un krāsot par un ap dabas un dzīvnieku tematiku, darināt sev rotiņas un atslēgu piekariņus.

13920692_1049683775098375_41607652815928

BABYROOM

Mazuļu un zīdaiņu terase

Piektdien 17:00 - 22:00, sestdien 10:00 - 22:00 aiz Bērnu Dārza

Festivāls Laba Daba rūpējas par ģimenēm un piedāvā piemērotu vidi arī tiem, kas brīvdienas grib pavadīt kopā ar mazajiem!
Babyroom mazuļu atpūtas terasē, kā jau ierasts, būs mazuļu higiēnas stūrītis, iespēja uzsildīt mazajam pudelīti, kā arī mierīgi pabarot bērnu ērtā pufā! Atpūtas brīdī mazajiem būs iespēja parotaļāties un viņu vecākiem - atpūsties, palasīt žurnālu.

 

gigi_ofiss_web-1_grande.jpg

GIGI BLOCKS

.

GIGI Blocks ir Latvijā radīti bērnu būvējamie lielizmēra kartona kluči, no kuriem veidot cietokšņus, pilis, galdus un tuneļus. 

katapulta.jpg

KATAPULTA

.

Kā vienmēr – festivāls no augšas ar taureņiem vēderā!
Jau par lielisku tradīciju kļuvusī katapulta festivālā LABA DABA desmitgadē uzmetīs augstu, augstu! Festivālu skatīties no augšas, izjust īstu adrenalīna šāviņu un ļauties trakumam – tas ir jāpiedzīvo!

capoeira.jpeg

CAPOEIRA

Sestdien no pl. 15.00.

Capoeira ir mākslas forma, kas sevī iekļauj kustību, mūziku un praktiskās filozofijas elementus. Capoeiras būtību vislabāk var izbaudīt "spēlējot" fizisku spēli, kuru sauc "Jogo de capoeira " (capoeiras spēle) vai vienkārši  - jogo (spēlēt).  Spēles laikā "capoeiristas" pārbauda savu spēku un veiklumu, bailes un nogurumu dažreiz grūtā, bet tik un tā izbaudāmā, izaicinošā personiskā izpausmē un izaugsmē.

speka joga.jpg

SPĒKA JOGA

Sestdien no pl. 9.00.

Spēka Joga ir uz fitnesu balstīta vinjasa (plūsmas ) prakse. Tā ir attīstījusies no Aštangas Joga.Tai piemīt daudzas tās kvalitātes un priekšrocības, t.sk. attīsta iekšējo siltumu, izturību, spēku un lokanību, kā arī mazina stresu.

37565480_10209884199702217_5245086745606750208_n.jpg

PĪTĀS MANDALAS ''Ojos de Dios'' jeb Dieva acs

Sestdien no. pl. 12.00-16.00.

Iespēja uzpīt savu personīgo mandalu mākslinieces un tradicionālās Tibetas medicīnas studentes un praktizētājas vadībā. 
Mandala - sakrāls shematisks attēls. Palīdz atrast līdzsvaru itin visā. Ir uzskats, ka mājās novietota mandala, nes labklājību. Mandalas pīšana ir mistisks process, tas dod patiesu prieku un piepilda ar enerģiju pinēju. Bieži vien nevar iedomāties, kāda izdosies mandala, jo tā rodas pakāpeniski un atklājas tikai procesa gaitā.

 

WhatsApp Image 2018-07-25 at 10.29.13.jpeg

TAUREŅI & TAUREŅI

Piektdien no. pl.17:00 - 22:00 un sestdien no pl. 11:00 - 21:00

Taureņi ir gaisīgi un apbrīnojami. Mākslinieces, scenogrāfes un tērpu mākslinieces Ingas Bermakas vadībā varēsiet izgatavot pats savu taureni un kopā lidināties pa festivālu. 

aitvarai-com-portfolio--21-.jpg

PŪĶA PACELTS LIDOJOŠS FESTIVĀLA KAROGS

LABA DABA pūķis cels festivāla lidojošo karogu - lielāko pacelto festivāla karogu Latvijā!

Sestdien virs festivāla teritorijas

Pēdējo 10 gadu laikā lietuviešu pūķu meistari ir radījuši tehnoloģiju, kas ļauj gaisā pacelt un ar rokām turēt dažāda izmēra lidojošus banerus - karogus.
Šī iespēja ir pavērusi durvis dažāda veida projektiem - mākslas, biznesa, sociālajā jomā.
Pamāzam ar šo aktivitāti lietuvieši iepazīstina arī Latviju.
www.aitvrai.com

20180429_173007.jpg

MĀLU STUDIJA "ZELTS"

Keramika, sargrotas un trauki

Tirgotāju pļavā visu festivāla laiku

Radošā darbnīca TAUSTE - festivāla atmosfēras nospiedumi mālā. Keramikas darbi visiem visu vecumposmu gribētājiem viduslaiku lipināšanas tehnikā, kurus apdedzinās malkas ceplī ar slāpēšanu, iegūstot svēpēto keramiku, sauktu arī par melno.

10-gadi-laba-daba.jpg

LABA DABA monēta

Monētas kalšana

Tirgotāju pļavā sestdien no pl.15:00 - 22:00

Par godu LABA DABA apaļajai jubilejai šogad festivālā varēs paša spēkiem izkalt LABA DABA jubilejas monētu. Tā būs spoža un apaļa vara monēta ar reversā LABA DABA logo, bet aversā - to atstāsim intrigai. Varam piebilst, ka tur būs kāds dzīvnieks. Atbrauc uz festivālu un redzēsi pats, kas tas par zvēru. Idejas un monētas dizaina autors ir multimediju mākslinieks Gatis Pīpkalējs, bet kaltuvi nodrošinās SIA "DUDU ligzdas".

Tīmeklī: www.smede.lv.

Fonds Lidzskana LABa Daba izsole 3.png

FONDA "LĪDZSKAŅA" LABDARĪBAS IZSOLE

Labdarības pļavā (dīķim kreisajā pusē) sestdien pl.13.00

LABA DABA mūziķi, vēloties atbalstīt tos kolēģus, kuriem nepieciešama palīdzība un kas saskārušies ar nopietnām veselības vai sadzīviskām problēmām, izsolei ziedojuši dažādus priekšmetus, kas saistīti ar viņu muzikālo karjeru un kuriem ir kāda pievienotā vērtība.. Labdarības akcijā piedalīsies arī tādas muzikālās apvienības un mūziķi kā Dzelzs vilks, Satellites LV, grupas “Inokentijs Mārpls” solists Dambis, grupa “Sigma”, ”Zāle”, Riga Reggae, Jēkabs Nīmanis, Jany May, Ministry of Echologie u.c.

Miilja_Kazina.jpg

DZĪVO SAPŅU DĀRZS

Mājdzīvnieki aplokā un pastaiga ponija mugurā

Piektdien no pl.17:00 - 22:00 un sestdien no pl.11:00 - 22:00

Dzīvo Sapņu Dārzs ir vizuāls baudījums dabas, dzīvības un cilvēka tiešam kontaktam, ko mēs panākam ar mīlīgiem un lolotiem mājdzīvniekiem - pieradinātām kazām, vistām, pīlēm, zaķiem, u.c., kā arī iespēja pabarot paglaudīt un arī izbraukt skaista Šetlandes ponija mugurā. 

ar suni.jpg

Laba Daba ar suni

Padzirdīt savu četrkājaino draugu, iemūžināt sevi kopā ar suni, kā arī būs iespēja saņemt "glābējmaisiņus"

Tirgotāju pļavā sestdien no pl. 10.00-17.00

Festivāls LABA DABA 2018 ir viens no retajiem masu pasākumiem Latvijā, kuru drīkst apmeklēt kopā ar suni. Projekts “Ar suni”, sadarbojoties ar LABA DABA organizatoriem, šogad festivāla ietvaros apmeklētājiem ar suņiem piedāvās nebijušu telti ar suņiem draudzīgām aktivitātēm. Tā, piemēram, “Ar suni” teltī ikviens suņa saimnieks varēs padzirdīt savu līdzpaņemto četrkājaino draugu, iemūžināt sevi kopā ar suni kādā jautrā fotogrāfijā, kuru turpat varēs arī saņemt taustāmā veidā, kā arī būs iespēja saņemt “glābējmaisiņus”. Tiem apmeklētājiem, kuri ieradušies bez suņiem, bet dziļi sirdī ilgosies pēc cilvēka labākā drauga, būs iespēja fotografēties jautrā kompozīcijā pie “suņu sienas”. Un tas viss suņu saimniekiem būs bez samaksas.

! Suņu saimnieku ievērībai. Lai nebojātu svētkus citiem apmeklētājiem, suņiem pasākuma vietā un laikā jābūt pavadā, un lūdzam satīrīt sava suņa atstāto sveicienu!

pirts2.jpg

Pirts

Festivāla pirts

Alus - Medus - Zāļu pārvietojamā PIRTS (Suņa skatuves sānā) piektdien no pl.16.00, sestdien no pl.09.00 – 02.00, svētdien no pl.10.00 – 15.00 vai pēc pieprasījuma

Nāc pērties pie ilggadīgas Laba Daba pirtnieku komandas, kas Jūs aicina IZBAUDĪT:
Latvisko pirti – ķermeņa izpēršana ar svaigām slotiņām, alus – medus – aromātisko zāļu procedūras;
Ķermeņa masāžu ar drabiņām un medu – organisma dziļai tīrīšanai un tvirtai ādai;
Alus rauga masku ķermenim– samtaini zīdainas ādas iegūšanai.
Īpašie piedāvājumi: pāru saskanības pēriens, vīru spēka pēriens, dāmu jutekliskā valdzinājuma pēriens
Organizē: interešu klubs „Praktiskās Pirtniecības skola”.

oscars-ed.jpg

OSCARS FISH DARBNĪCA

Prezentē savu produkciju un darbnīca bērniem

Pie Suņa skatuves, ēdināšanas zonā piektdien no pl.17:00 - 22:00 un sestdien no pl.11:00 - 22:00

Atnāciet ciemos uz mūsu plašo telti, kur bērni varēs zīmēt okeānu, zivis un citas jūras radības, kā arī mācīties locīt un krāsot zivtiņas.
Būs iespēja degustēt vairākus mūsu izcilos produktus un arī iegādāties zaļumiem piemērotākos no tiem - konservus 😊
Viesojoties pie mums varēsiet aprunāties ar mūsu cilvēkiem, lai uzzinātu ko vairāk par uzņēmumu, zivīm un kvalitāti. Pavisam netālu no mums atradīsies mūsu sadarbības partneris OdisFood, kas ikdienā strādā ar mūsu produktiem - tur būs iespēja gardi iestiprināties. Uz tikšanos!

Tīmeklī: www.oscarsfish.lv

AKTIVITĀTES

bottom of page