top of page

MEKLĒJAM KRŪTIS !

Aicina atsaukties ģipša krūšu atlējumu īpašniekus fotokonkursam “Meklējam krūtis!”

 

Tuvojoties jau 10. starptautiskajam mūzikas un mākslas festivālam “LABA DABA” - festivāla organizatori izsludina akciju - fotokonkursu “Meklējam krūtis!”, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens festivāla laikā tapušo krūšu atlējumu ģipsī īpašnieks, dalīties vizuālos stāstos par ģipša krūšutēlu gaitām pēc festivāla.

 

Sievietēm krūtis ir maiguma, mīlestības, kā arī mātes simbols. Krūtis nenoliedzami ir viena no sievišķīgākajām daiļā dzimuma ķermeņa daļām. Godinot šo simbolu un iemūžināsim krūšu daili, jau deviņus gadus tiek organizēta festivāla darbnīca - akcija  “Pie dabas krūts. Tajā šo gadu laikā ģipsī ir atlietas vairāk nekā 700 krūtis. Fotokonkursa ietvaros aicinām atsaukties festivāla ģipša krūšutēlu īpašniekus un konkursam iesniegt fotogrāfijas, kurās ir iemūžinātas krūšu šī brīža atrašanās vietas. Konkursam var iesniegt darbus visdažādākajās foto uzņemšanas tehnikās izmantojot kā digitālo, tā analogo fotokameru, tiks vērtēta fotogrāfiju estētiskā un mākslinieciskā kvalitāte, tāpat arī tehniskais izpildījums, tomēr konkursā var pieteikties visi interesenti - kā profesionāļi, tā arī foto entuziasti.

 

Fotokonkursam darbus var iesniegt līdz 15. jūnijam. Fotogrāfijas vērtēs profesionāla žūrija, bet savas simpātijas varēs noteikt ikviens interesents facebook.com “LABA DABA” lapā. Labāko darbu autori iegūs iespēju doties uz šī gada festivālu “LABA DABA” un īpašas balvas no festivāla organizatoriem un tirdzniecība centra “Galerija Centrs”.  Vismaz 20 labākos darbus varēs vērot izstādē tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” no 7. līdz 21. jūlijam. Pieteikties var aizpildot zemāk esošo pieteikšanās anketu.

 

Jautājumu un komentāru gadījumā lūdzu sazināties ar konkursa organizatoriem, rakstot uz krutis@labadaba.lv

PIETEIKUMS
Esmu iepazinies ar konkursa
Ja fotogrāfijās ir redzami cilvēki, viņiem nav iebildumu par fotogrāfiju publicēšanu
bottom of page