#Programma | LABA DABA 2019
Piektdiena, 2.augusts
Programma PDF

Lāča skatuve:
18.30 THE COCO’NUTS
20.00 AINARS MIELAVS
21.30 GARBANOTAS
23.00 DZELZS VILKS
00.30 TRIBES OF THE CITY
02.00 FUNK THERAPY COLLECTIVE
Suņa skatuve (šķūnis):
19.30 NO MIGLAS (dejas kamerizrāde)
21.00 RASISMA ROBEŽAS (stendapa izrāde par etniskajām minoritātēm)
22.30 PAR NORMĀLU ČALI (priekpilna drāmiņa)
23.30 ŠAHISTA BJUT! (multimediāls lidojums)
00.30 ATBRĪVOŠANAS DIENA (dokumentālā filma)
Eža skatuve:
19.00 GRODI
20.30 PLENĒRS
22.00 POLIFAUNA
23.00 RAHU THE FOOL
01.00 SONNTAGS LEGION
02.30 IALAZ
KRAUKĻA LIGZDA:
21.00 LA FLEUR DE SOLEIL
23.00 UNCLE BUNDLE
RADIO NABA SKATUVE
(radio brīvdabas tiešraides studija - mūzikas instruktoru sarunas,  intervijas, pārteigumi, pieslēgšanās skatuvēm)
21.00 IMANTS DAKSIS
22.30 GOBZIŅŠ UN DULLAIS
00.00 THE BUBBLE GUM expLOTION
Pūces miga:
DJ Programma:
17.00 Džims
19.00 Dj Tanheizers
21.00 Naktsputni
23.00 Pilsonis X
01.00 R/a - Videoritmi
04.00 Šūpuļdziesmas
Sestdiena, 3.augusts

Lāča skatuve:
15.30 DONĒTS 8
17.00 JUUK
18.30 RIGA REGGAE
20.00 SKYFORGER
21.30  GAS OF LATVIA
23.30 LAIBACH (SLO)
01.30 ORANŽĀS BRĪVDIENAS
Suņa skatuve (šķūnis):
10.00 DIALOGI AR ZIEDONI
12.00 ZENĪTS (muzikāla izrāde)
14.00 KABATAS IZMĒRA POLIGONS (dejas izrāde)
14.30 CELIES (dejas izrāde)
15.30 PRIVET - ATĀ (dejas izrāde)
18.00 NOZIEGUMS VAI SODS (prāta farss ar cirvi vienā cēlienā)
20.00 ROKZVAIGZNE (dejas izrāde)
21.15 SVĒTĀS VEDĪBAS (dejas priekšnesums)
21.30 SIEVIEŠU STANDUP
22.15 DU HAST (dejas priekšnesums)
23.00 Skalbe. Dzirnavās (video priekšpēle, sākotne)
​Eža skatuve:
12.00 Jauktais koris DZIESMUVARA
13.30 ARTURS SKUTELIS
15.00 STŪRĪ ZĒVELE
16.30 ACKEEMAMA (RU)
18.00 BALOŽU PILNI PAGALMI
19.30 STIPRĀS SIEVAS & OGAS
21.00 BABYLOVE AND THE VAN DANGOS (DEN)
22.30 KANISAIFA 
00.30 MISE*EN*SCENE (BEL)
02.00 ZIG ZAG
KRAUKĻA LIGZDA / EJ APSKRIETIES SKATUVE:
13.00 BATRA
14.00 ZAĻIS
15.00 GATERIS
16.00 ALL DAY LONG
17.00 NEKAD
18.00 33 LP
19.00 SV. BĒRTUĻA NAKTS
20.00 POSTS TV
21.00 STOTYKA
23.00 SOUND MECCANO
01.00 PERES
03.00 YULIA SHYLO
RADIO NABA SKATUVE
(radio brīvdabas tiešraides studija - mūzikas instruktoru sarunas,  intervijas, pārteigumi, pieslēgšanās skatuvēm)
19.00 KAPTEINIS REINIS
20.30 IDIOTI.TRUPA
22.00 MNTHA
Pūces miga:
11.00 COSMIC KID WASH (cirks, "The Lady Theater", Izraēla)
14.30 SKYFORGER PRIEKŠVĒSTURE (Jāņa Daugavieša lekcija)
15.30 PAR KAŅEPĒM MEDICĪNĀ (Krišjāņa Langes lekcija)

DJ Programma:
17.00 DABaSKAts
19.00 Dj Šahs
21.00 Dj Kozen
23.00 Dj Rajah
01.00 R/a - Videoritmi
04.00 Šūpuļdziesmas
SEKO MUMS
DRAUGI
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Spotify Icon
stats-300.png
ORGANIZĒ
lu-100.png
caffeine_2018_logo_sadarbii.png
dds.png
Skaties_logo_v23.jpg
kosken-100.png
latven-100.png
chill-100.png
tvnet-100.png
MADARA-OrganicSkincare.png
isra.jpg

© 2018 PAREIZĀ ĶĪMIJA, LATVIJAS RADIO 6 - LATVIJAS UNIVERSITĀTES RADIO NABA