Search

Vai zināji, ka ieņēmumi no pārdotajām festivāla biļetēm nenosedz festivāla kopējās organizatoriskās izmaksas? Tāda situācija ir lielākajai daļai rīkoto koncertu un festivālu visā pasaulē. Festivāla budžetu veido vairāku sadarbības partneru pienesums un svarīga loma ir katram no tiem.

Mēs ilgi rēķinājām un domājām, kā 2020.gadā izgrozīties, lai dotu sev iespēju sarīkot mazu un ekskluzīvu festivālu 1000 personām. Rezultatā esam nonākuši pie lēmuma, ka šogad festivāls nevar notikt.

Festivālu pārceļam uz 2021.gada 6.-8.augustu un ļoti novērtēsim, ja atbalstot mūs un kultūras nozari, kas šobrīd ir neapskaužamā situācijā, nesteigsies ar iegādātās biļetes atgriešanu. Iegādātās biļetes būs derīgas arī 2021.gada festivāla apmeklējumam un maiņa nav nepieciešama.

Ja kādu iesmeslu dēļ nebūs iespējams apmeklēt pārcelto pasākumu, naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu līdz 2020.gada 21.augustam. Pieteikuma veidlapu var ielādēt šeit.

Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv.

Gatavojoties 2021.gada festivālam, biļešu tirdzniecību un organizatoriskos darbus nākamā gada festivālam nepārtrauksim. Cena līdz nākamā gada pavasarim paliks nemainīga – 45,00Eur.

Paldies par uzticību un kopā būšanu aizvadītajos gados, kā arī novērtēsim, ja tiksimies “Ratniekos” kopā baudīt LABA DABA atmosfēru nākamajā vasarā!

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, saņemam jautājumus par festivāla norisi un iegādātajām biļetēm.

Foto: cottonbro.

Informējam, ka šobrīd festivāls netiek atcelts. Lēmums par festivāla atcelšanu vai pārcelšanu tiks pieņemts tikai pēc oficiāla valdības paziņojuma par publisku pasākumu rīkošanas aizlieguma pagarinājumu. Gadījumā, ja publisku pasākumu organizēšanas ierobežojumi tiks pagarināti un festivāls būs jāpārceļ vai jāatceļ, ievērosim visus valstī noteiktos normatīvus, regulējumus un likumus attiecībā uz atcelto pasākumu biļešu vērtības atgriešanu. Lūgums būt pacietīgiem un saprotošiem un šobrīd nesūtīt mums vēstules un e-pastus ar jautājumiem par festivāla atcelšanu. Par visu aktuālo un jebkādām izmaiņām informēsim Jūs mājas lapā www.labadaba.lv un sociālajos tīklos. Gadījumā, ja festivāls būs jāatceļ vai jāpārceļ, visu informāciju, kas saistīta ar iegādātajām biļetēm, arī pubilcēsim mājas lapā un sociālajos tīklos. Šobrīd nozares asociācijas un nozares pārstāvji sadarbībā ar Veselības ministriju un citām institūcijām strādā pie publisku pasākumu atgriešanas plāna matricas izveides un veselības protokolu ieviešanas, lai organizētie pasākumi būtu sabiedrības veselībai droši. Paldies par uzticību un kopā būšanu aizvadītajos gados, kā arī novērtēsim, ja uzticēsies mums arī šajā ne visai vienkāršajā brīdī. Liekot, roku uz sirds apliecinām, ka mēs strādājam savu apmeklētāju interesēs. Mēs darīsim visu iespējamo, lai gadījumā, ja festivāls būs jāpārceļ, mūsu apmeklētāju zaudējums būtu tikai sirdssāpe par to, ka uz mūsu atkalredzēšanos ir jāgaida ilgāk, kā mēs visi vēlētos!Informējam, ka šobrīd festivālu nav plānots atcelt vai pārcelt. Vienlaikus strādājam pie festivāla programmas dažādiem variantiem, paredzot programmu ar pašmāju grupām – gadījumā, ja ceļošanas ierobežojumi būs spēkā arī augustā vai domājot par variantu mazāka formāta festivālam. Izziņoto mākslinieku dalība festivālā plānota arī pie festivāla minimālās programmas (izņemot ārvalstu māksliniekus slēgtu robežu gadījumā).

Iepriekš izziņotajiem - leģendārajam vācu elektroniskās mūzikas pionierim, Westbam, un viņa ilggadējam draugam un sadarbības partnerim Eastbam jeb Robertam Gobziņam - pievienojas Oranžās Brīvdienas, Jumprava, Inokentijs Mārpls, Jauno Jāņu Orķestris, Pacific K un Satellites LV. Minētās grupas ir tikai neliela daļa no kopējās festivāla mūzikas programmas, kuru plānots izziņot pakāpeniski.


Jauno Jāņu Orķestris

Ņemot vērā ārkārtas situāciju Latvijā un pasaulē, vienlaikus strādājam pie vairākiem programmu variantiem, lai jebkurā no situācijām festivāls saglabātu patīkamo atmosfēru un plašo programmas piedāvājumu. Līdzīgi kā citus gadus, šogad būs padomāts par dažādu vecumu apmeklētāju interešu loku. Ābeļdārza telšu pilsētiņā būs iekārtota atsevišķa ģimeņu zona, kā arī festivālā darbosies kā bērnu dārzs, Babyroom mazuļu terase un tiks piedāvāta festivāla programma ar filmām, izrādēm un koncertiem arī mazākajiem festivāla apmeklētājiem. Paralēli darbosies arī kino māja, kuras programmas ietvaros, par godu Westbam un Eastbam koncertprogrammai tiks izrādīta, plašu rezonansi guvusī, dokumentālā filma ‘’Deju laikmets’’. Festivāla biļešu maksā iekļautas lielākā daļa radošo un izzinošo darbnīcu un sporta turnīri. Pret ziedojumiem būs pieejama pirts, dzīvo sapņu dārzs ar dažādiem mājdzīvniekiem, zirgu izjādes, tetovējumu darbnīcas un dažādas brīvdabas spa procedūras kā arī citas norises. Ņemot vērā aizvadītā gada apmeklētāju atsauksmes, arī šogad šķūnī jeb uz Suņa skatuves neskanēs mūzika grupu izpildījumā, bet skatuves programmu aizpildīs diskusijas, performances, dažādi teatrāli un deju uzvedumi.

Salīdzinot ar citiem, lielākiem festivāliem, Laba Daba šobrīd ir nedaudz labākā situācijā, jo Labā Dabā uzsvars nav bijis tikai uz mūziku. Īpaša ir kopējo, no citiem masu notikumiem atšķirīgā, festivāla atmosfēra. Līdz ar to, festivāla kvalitāte necietīs neatkarīgi no tā, kā attīsties starptautiskā situācija ar ceļošanas ierobežojumiem.

Šobrīd, kad strādājam ārkārtas apstākļos, ievērojamu atspaidu var sniegt iepriekš pārdošanā pirktās biļetes. Tādēļ aicinām Tevi festivāla biļetes iegādāties savlaikus. Tas mums palīdzēs precīzāk plānot un novirzīt nadas plūsmu tā, lai ieguvējs esi Tu, kā festivāla apmeklētājs. Turklāt, gatavojoties sliktākajam no scenārjiem, iegādātās biļetes būs derīgas arī tad, ja festivāls būs jāpārceļ. Savukārt, ja pārceltajos datumos festivālu nebūs iespējams apmeklēt, naudu biļetes vērtībā atgriezīsim.

1
2

FESTIVĀLA JAUNUMI

SEKO MUMS
DRAUGI
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Spotify Icon
stats-300.png
ORGANIZĒ
lu-100.png
caffeine_2018_logo_sadarbii.png
dds.png
Skaties_logo_v23.jpg
kosken-100.png
latven-100.png
chill-100.png
tvnet-100.png
MADARA-OrganicSkincare.png
isra.jpg

© 2018 PAREIZĀ ĶĪMIJA, LATVIJAS RADIO 6 - LATVIJAS UNIVERSITĀTES RADIO NABA