top of page
Search

Radio NABA tiešraidē no festivāla “Laba Daba”

Starptautiskā mūzikas un mākslas festivāla “LABA DABA” neatņemama tradīcija ir LR6 - LU Radio NABA tiešraides studija, kas visa festivāla laikā raida īpašu festivāla programmu radio viļņos un interneta plūsmās. Arī šogad no 12. līdz 14. jūlijam radio programmā būs klausāma teju 36 stundu programma, kas raidīs festivāla notikumus, koncertus, sarunas, intervijas un labdabīgās festivāla sajūtas.

Festivāla “LABA DABA” ētera programmas mērķis ir radīt unikālu, festivāla programmai līdzās esošu un programmu papildinošu radio tiešraidi, kuru var baudīt gan klātienē, gan savās skaņu atskaņojošajās iekārtās – radio viļņos FM 95,8, naba.lv, mobilajās lietotnēs un arhīva ierakstos. Radio NABA no festivāla teritorijas (Cēsu nov, LU kompleks “Ratnieki”) raidīs no piektdienas pēcpusdienas plkst. 16.00 līdz svētdienas pirmajām stundām, pieslēdzoties koncertiem, veidojot uz vietas koncertus un skaņu eksperimentālās darbnīcas, iesaistot festivāla viesus un dalībniekus interaktīvās spēlēs un konkursos. Ēterā tiks translēta arī koncertprogramma no lielajām skatuvēm.

Festivāla brīvdabas radio studijā norisināsies arī sarunas ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem, aktivitāšu veidotājiem un festivāla organizatoriem. Savukārt, blakus studijai darbosies ierakstu iegādes punkts, kur būs pieejami mūzikas grupu albumi un autogrāfu sesijās sastapt pašus mūziķus.

Programmu veidos vairāk nekā 20 Radio NABA ētera instruktori -  tiks pārstāvēti raidījumi “Digitālās brokastis”, “Studentu pietura”, “Vārnu laiks”, “Nabarīts”, “Top25”, “Subjektīvie mērījumi”, “KŪL: Kultūras ūnijas laiks”, “Subharmonija”, tematisku festivāla saturu veidos arī vēstursikās fantāzijas raidījuma “Fono-grāfs” veidotāji un Radio NABA jaunākie raidījumi - nakts dzīves paradumu pētnieki “Naktība” un sēņu tulki raidījumā “Micēlijs”, kas festivāla viesus aicinās piedalīties akcijā “Festivāla sēne” un apvienoties vienotā “pop-up” sēņu izstādē.

Tiešraides programmas aktualitātēm varēs sekot līdzi Radio NABA sociālajos tīklos Facebook un Instagram, bet klausītāji, kas vēlēsies paziņot par īpaši spilgtiem un tiešraides vērtiem notikumiem, aicināti to darīt, pievienojot saviem ierakstiem #labadabalive #labadaba #festivalaradio.

Festivāla tiešraidi varēs dzirdēt arī pasākuma norises vietā - festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Visa informācija par festivāla LABA DABA programmu pieejama  - www.labadaba.lv.

Latvijas radio 6 - LU Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides, studentijas un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas Latvijas Radio FM viļņos skan kopš 2002. gada 1. decembra. NABA ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Programmā klausītājiem pieejami vairāk nekā 50 regulāri raidījumi.

Comments


bottom of page